Знайдено 15 товарів
Сортувати

Заснована в 1873 році, сьогодні німецька компанія Dietsche має глобальну дистриб'юторську мережу і займає лідируючі позиції на європейському ринку з виробництва аксесуарів для ванної кімнати. Фабрика пропонує широкий асортимент сучасних аксесуарів для ванних кімнат: від простого набору, виконаного з металу або скла до ексклюзивних виробів з латуні і цинку з хромованим покриттям і золотим напиленням. Компанія виробляє два крупні бренди: Roman Dietsche - ексклюзивні високоякісні аксесуари для ванної кімнати і Enzo Rodi - серії аксесуарів для DIY магазинів.

Компанія Bravat (Брават) була створена майже півтора століття тому в Німеччині. На відміну від багатьох марок з настільки тривалою історією, вона починала саме з аксесуарів для ванних кімнат: першими виробами цієї компанії були душові лійки і стійки.

Якісні і прості у використанні речі отримали визнання споживачів, і маленький заводик поступово перетворився в корпорацію зі світовим ім'ям. Незмінними залишилися прекрасна якість і бездоганний мінімалістичний дизайн товарів.

В даний час на компанію працюють чотири фабрики, а її асортимент давно вийшов за рамки аксесуарів: сьогодні на прилавках ви побачите змішувачі Bravat (Брават) для біде, ванни (в тому числі на борт), душа і кухонних раковин. Компанія виробляє якісну душову кераміку, дуже популярні душові стійки і душові набори, а також акрилові ванни. У компанії є виробничі потужності в Китаї, але контроль якості та збирання змішувачів як і раніше здійснюються в Німеччині.

Bravat (Брават) працює за принципом «Достатня і необхідне», протягом всієї своєї історії підтримуючи ідеальний баланс функціональності, ціни і якості виробів.

Колекції BRAVAT - ALFA, ANGEL, ARC, ART, COBRA. COMMON. DIAMOND, DROP. DROP-D. DUO ECO, ECO-D, ECO-DК, ECO-К. ELER, EMERALDA. FIT. FIT-R, FIT-S. GINA, ICEBERG. IGUASSU. LINE, LOOP, LOUISE, NEW MOON, NIAGARA, OMEGA. OPAL. OPAL R. OPAL-С. PALACE, PHILLIS, PROLATE, PURE, REAL. RIFFLE, SIMPLE. SLIM. SNOW. SPRING. SQUARE, STREAM, STREAM-D, SUMMER RAIN, VEGA, WATERFALL. WAVE. WHIRLPOOL