Знайдено 189 товарів
Сортувати
+ Показати ще 24 товара

Компанія Blanco була заснована в 1925 році Хейнріхом Бланком, як частина промислової групи EGO і спеціалізується на виробництві кухонних мийок, змішувачів і аксесуарів, а також, професійного кухонного і медичного обладнання. Мийки blanco широко використовуються по всьому світу, завдяки чому компанія має представництва у всіх великих країнах. Роками розробок доведено, що кухонні мийки цієї компанії мають відмінні характеристики функціональності і надійності, vannaja.kiev.ua причому асортимент продукції має колосальні розміри і з упевненістю можна сказати, що відповідну для себе продукцію зможе знайти кожен.

Заводи компанії розташовано в багатьох країнах. На сьогоднішній день обсяг вироблених кухонних мийок Blanko обчислюється десятками мільйонів. Якість будь-якої моделі кухонних мийок або змішувачів BLANCO гарантовано багаторічним досвідом розробників кухонного обладнання, а зручність користування - уважним ставленням до побажань клієнтів. Бренд Blanco представлений в категоріях: Кухонні Мийки Вбудована Техніка, Мийка на Кухню

Blanco, визнаний лідер з виробництва високоякісного обладнання для кухні, була заснована в 1925 році. Компанія є найбільшим німецьким виробником мийок з нержавіючої сталі, матеріалу Silgranit® і кераміки. У 2014 році товарообіг компанії склав 312 млн євро, з яких 63% припало на експорт. Сьогодні мийки, змішувачі та сміттєві системи Blanco представлені в більш ніж 100 країнах світу і є зразком якості, функціональності, вишуканого стилю і високого професіоналізму.

Велика розмаїтість мийок і змішувачів для кухні від Blanco дозволяє підібрати гармонійну пару як у функціональному плані, так і з точки зору дизайну і відповідності стильового рішення інтер'єру. Це може бути комплект з композитного матеріалу Silgranit®, виконаний в одному кольорі або мийка з модельного ряду SteelArt, доповнена змішувачем суворої прямолінійної форми з нержавіючої сталі. В асортименті компанії Blanco не обійдені увагою і стиль кантрі, причому він витриманий навіть у дрібницях. Крім характерного дизайну, модель Tera відрізняється від інших змішувачів ДВОХВЕНТИЛЬНІ конструкцією, а також кранбукси з гумовими ущільнювачами. Віддавши данину старовині, всі інші вироби компанія оснащує керамічними дисковими картриджами власної розробки. Більшість моделей змішувачів мають модифікацію -S з висувним виливом. Всі вони укомплектовані душовою трубкою з якісної нейлонової або металевою опліткою і зворотним клапаном, що запобігає підкопування води. Спеціальна силіконова насадка на аератор перешкоджає утворенню вапняних відкладень, а перемикач типу розпилення «струмінь - душ» дозволяє використовувати рідину максимально ефективно. Оригінальна конструктивне рішення використано в серіях Eloscope і Periscope - висувною, регульований по висоті обертається виливши, що дозволяє уникнути розбризкування води при роботі з низькою посудом. Такий змішувач зручно використовувати і перед розкривається вікном.