Знайдено 417 товарів
Сортувати
+ Показати ще 24 товара

Компанія Bianchi була заснована в 1977 році в Італії. Спеціалізується на виробництві змішувачів та аксесуарів для ванних кімнат. З покоління в покоління засновники компанії вдосконалюють і створюють якісну продукцію і займають лідируюче місце на ринку. Змішувачі Bianchi - це бездоганна якість, vannaja.kiev.ua ексклюзивний дизайн і технологічні інновації. Стиль, нововведення, творчий потенціал, традиція і дизайн, все це виражено у формулі - зроблено в Італії.

Брати Анджело і Антоніо Бьянкі, компанія Bianchi F.lli постійно розвивається і вдосконалюється в області технологій опалення, газового та водного застосування, з можливістю розширення асортименту своєї продукції і задоволення як національних і міжнародний попит.

Безперервне технологічний розвиток, дослідження, новітнє обладнання та суворий контроль характеризували постійне зростання Bianchi F.lli, що гарантує сталий розвиток протягом останніх 50 років і міцну репутацію надійності і безпеки.

Серії Bianchi - Bianchi Amelix, Bianchi Boheme, Bianchi Bonny, Bianchi Burlesque, Bianchi Century, Bianchi City, Bianchi Class, Bianchi Costa, Bianchi Delta, Bianchi Diamond, Bianchi Dream, Bianchi Elite, Bianchi Europe, Bianchi First, Bianchi Fly, Bianchi Freedom , Bianchi Heaven, Bianchi Jump, Bianchi Liberty, Bianchi Mini, Bianchi Mistral, Bianchi Mody, Bianchi Old Fashion, Bianchi Retro, Bianchi Steel, Bianchi Style, Bianchi Sun, Bianchi Aladino, Bianchi Kubik

Якість і надійність Наші продукти відповідають найсуворішим національним і міжнародним стандартам, щоб забезпечити нашим клієнтам найвищі стандарти якості. В кінці виробничого циклу кожен окремий продукт тестується, забезпечуючи надійність і довговічність. Придбання UNI EN ISO 9001 підтверджує прихильність Bianchi F.lli до питання якості. новаторство Технологічне розвиток, що випливає з зростаючих знань про наших внутрішніх виробничих процесах, дало нам можливість контролювати всі різні фази безперервного процесу. Поліпшення та удосконалення чудових продуктів дозволило Bianchi F.lli йти в ногу з новими вимогами більш уважного і вимогливого ринку. завершеність Наша номенклатура виробів пропонує комплексні рішення і опалення, щоб задовольнити потреби наших клієнтів найширшим і персоналізованих способом. Каталог з більш ніж 700 найменуваннями і у різний спосіб є конкретною волею для досягнення цієї мети. Зроблено в Італії Bianchi F.lli має розташування своїх виробничих потужностей повністю в Італії. Bianchi F.lli зміцнює свою позицію Global Oriented, знаходячи свої сили на власній території і у виробничій культурі Брешії. Bianchi F.lli - це 100% справжня італійська компанія, яка прагне до досконалості в Італії.

Картка товару Bianchi має такий перелік - душова система, сифони для ванн і душових піддонів, душові шланги, кронштейни і тримачі душа, змішувачі для душу, запірні крани для уріналу, душовою набір, набори змішувачів, ручна лійка, стельова лійка, змішувачі вбудованого монтажу, гачок халатів, змішувачі для ванної, йоржики для унітазу, змішувачі для біде, донний клапан, мильниці в ванну, змішувачі для кухонного миття, Виливи від стіни у ванній, тримачі для рушників в ванну, змішувачі для умивальника