Знайдено 9 товарів
Сортувати

Компанія Bette була заснована в Німеччині в 1952 році. Більше 60 років вона займається виробництвом сталевих ванн і супутньої сантехніки, що говорить про високу якість продукту, що випускається і гідному рівні професіоналізму співробітників компанії.

Ванни Bette відомі у всьому світі і мають гарантійний термін обслуговування 30 років. Сталева продукція довговічна, екологічна та відповідає всім світовим стандартам якості. Високотехнологічний виробничий процес дозволяє в короткі терміни доставляти з заводу Bette близько 35 мільйонів різних моделей ванн різних розмірів і колірних рішень.

Використовувана при виготовленні сантехніки сталь має товщину 3,5 мм і є чудовою заміною старомодним чавунним або неміцним акрилових ванн. Сталеві ванни Bette - ідеальне поєднання бездоганної якості і вишуканого дизайну.

Німецька фірма Bette з перших днів свого існування спеціалізується на виробництві ванн і піддонів зі сталі. Всупереч поширеній думці, емальовані сталеві ванні добре зберігають тепло набраної води, а на сталеві і чавунні ванни дається найтриваліша гарантія. Більш того, завдяки сучасним технологіям виробництва і покращеним методам обробки матеріалів, сталеві ванни Bette (Німеччина) відрізняються вражаючою стійкістю емалі і стильним дизайном. Вони міцні і не вимагають спеціального догляду. Купити сталеві ванни Bette (Німеччина) сьогодні - значить насолоджуватися якістю елітної німецької сантехніки багато десятиліть

Низькі ціни на Bette Starlet сталеві ванни (Німеччина) з безкоштовною доставкою в інтернет-магазині