Знайдено 1 товар
Сортувати

Besco є 100% польському виробником

Виробничі процеси засновані на найсучасніших технологіях, які гарантують найвищу якість продуктів. Наші технології - це термоформування, мінеральна виливок і композити санітарні. Додатково ми приймаємо покриття Besco BeSafe і BescoProClean.

Продукти Besco і PMD Piramida поєднують в собі продуманий дизайн, виняткову естетику і надзвичайну функціональність. Слідуючи новітнім трендам, ми також пам'ятаємо про необхідність забезпечити нашим Клієнтам оптимальний комфорт купання і 100% чуство безпеки.

100% задоволення - завдяки поєднанню сучасних технологій продукції, матеріалів найвищої якості, найбільшого спектру продуктів, професійних робітників і старанно підібраних Торгових Партнерів, ми можемо з повною відповідальністю гарантувати 100% задоволеність наших Клієнтів.

Моделі марки Besco отримали вже 5 нагород в престижному конкурсі "Ванна - Вибір Року", наиболеее значиму нагороду Споживачів 2015 року, які вирішили, що ванна Victoria є продуктом року серед ванн! Ці досягнення підтверджують з одного боку найвищу якість пропонованих компанією продуктів, а з іншого - визнання, яким користується марка серед найбільших експертів в галузі і остаточних Кліентов.Ванни з литого мармуру Besco

Колекції Besco - Amelia, Assos, Gloria, Goya, Gracja, Otylia, Vera, Victoria, Viya

Besco, які користуються популярністю серед тисяч покупців. Це один з найвідоміших і шанованих виробників в категорії ванн і душових піддонів, який в даний час також пропонує умивальники і душові кабіни. Компанія існує на ринку більше двадцяти років, пропонуючи сучасні та непідвладні часу рішення, які відрізняються надійністю в порівнянні з іншими. Підтвердженням цієї якості може служити десятирічна гарантія на продукцію.