Знайдено 5 товарів
Сортувати

Керамічна плитка Baldocer (Іспанія)

Великий і досвідчений виробник облицювальної кераміки і керамограніта, який має представництва в багатьох країнах, і поставляє свою продукцію в країни всіх п'яти контінентов.Кераміческая плитка відразу завоювала популярність завдяки невисокій вартості і європейської якості. Дизайн кожної керамічної плитки відповідає рівню висококласних європейських виробників плитки.

Для виготовлення кераміки використовується тільки червона глина кращої якості, а технологія виробництва ретельно контролюється на кожному етапі. З самого першого дня свого існування керівництво Baldocer не ставив для себе цілі заробити якомога більше. Основною метою було завоювати свого покупця, задовольняючи потреби в плитці середньої і бюджетної цінових категорій. І компанії це вдалося. Не раз протягом п'ятнадцяти років свого існування компанія отримувала призові місця в престижних міжнародних виставках. Сьогодні асортимент керамічної плитки Baldocer складається з різних колекцій в класичному або сучасному стилі, де присутня безліч варіантів, як базової плитки, так і різних декорів. Компанія випускає не тільки кераміку економ-класу, але і виготовляє преміум-колекції за ексклюзивними ескізами.

Концентрація заводів в окрузі Castellon, пояснюється близькістю сировини для виробництва. Ось і фабрика Baldocer, розташувалася в даному окрузі, розкинувши свій виробничі потужності на 220 тисяч квадратних метрів в містечку Villafames в Іспанії

На офіційному сайті компанії baldocer.com, представлені колекції з проектами дизайнерської групи. Балдокер славиться високою якістю, при відносно низькому ціннику готового продукту. Серії Балдосер, виглядають розкішно і ексклюзивно, а ціна на тлі інших брендів, дуже навіть і прийнятна.

Ми переконані, що підлогове покриття - це не просто матеріал на підлозі, а повна гамма емоцій і відчуттів, які воно привносить в приміщення. Наші покриття здатні створити атмосферу комфорту, затишку і захищеності, позитивно впливають на продуктивність і емоційну сферу людини