Знайдено 137 товарів
Сортувати
+ Показати ще 24 товара

Знаменита фабрика з виробництва сантехнічних виробів Azzurra Sanitari in Ceramica була заснована в далекому 1985 році і націлилася на виготовлення високоякісних виробів для ванни і туалетів. Civita Castellana (Чивита-Кастеллана) в невеликій провінції Viterbo (Вітербо). Завдяки застосовуваним новим технологіям, матеріалами і прагненню розробників фабрики до нових відкриттів сантехніка Azzurra став популярна не тільки в Італії, але і у всьому світі.

Сантехніка преміального класу, це надійна і якісна сантехніка італійського виробництва. В асортимент сантехніки Azzurra входять переважно вироби з кераміки (унітази, раковини, біде), як у глянцевому, так і в матовому покритті, в традиційному, білому кольорі або в інших колірних рішеннях (сірий, чорний, антрацит, перловий, попелястий, мідний) , а також сантехніка, декорована орнаментом. Також в асортименті сантехніки Azzurra присутні змішувачі, ванни, меблі для ванної кімнати, рішення для оснащення душової зони, аксесуари для ванної та комплектуючі до сантехніки.

Колекції Azzurra - ELEGANCE, Forma, Giunone, Hera, JUBILAEUM, NUVOLA, Azzurra Clas +, Elegance squared, Azzurra Tulip, Azzurra Cult, Azzurra Pratica, Azzurra Charme, Azzurra Comoda, Azzurra Fleur, Azzurra Glaze, Azzurra Lavabi arredo, Azzurra Nuvola, Azzurra Prua, Azzurra Vera, Azzurra Victorian,

В даний час дизайнерські біде, раковини, унітази та інші приналежності санвузлів від компанії Azzurra підходять для тих людей, які вважають за краще йти в ногу з часом, а також втомився від нудного стандартного оформлення ванної або туалету. Дизайнери інтер'єрів зі світовими іменами воліють використовувати в своїх проектах і ескізах саме продукцію компанії Аззурра, оскільки вона володіє ідеальними формами, лініями і іншими елементами.

В основі кожної колекції лежить простота ідеї, так компанія представляє свою філософію - лише прості речі мають велике значення. Продукція Azzurra - це поєднання авангардних модних течій і високої якості виробів. Вона створена для того, щоб підвищити комфорт і отримувати ще більше задоволення від ванних і гігієнічних процедур. Ванни, раковини, унітази, біде, душові кабіни не просто практичні, вони створюють зону комфорту, вишукану і елегантну. Цьому сприяє широкий діапазон стилістичних рішень, які застосовують дизайнери при створенні колекцій. Від класики до модерну, від стилю хай-тек до неординарного футуризму. При цьому всі художні рішення органічно вписуються в сучасну кімнату, не копіюють деталі стилю, а синтезуються, з'єднуються з інноваціями і дають в результаті гармонійні, виразні і дуже привабливі вироби санфаянса.

Топ самих Популярних товарів в запитів по Азура - azzurra італія сантехніка, azzurra сантехніка, італійська сантехніка azzurra, Дизайнерська сантехніка

Компанія Azzurra в усі часи прагнула виготовити продукцію, яка б повністю задовольняла потреби, як багатих, так і середніх верств населення. Виходячи з цього, потенційним покупцям представлена широка варіативність унітазів, умивальників, біде і інших аксесуарів, які відрізняються стилем, забарвленням, вигинами ліній і конфігурацією. Варто відзначити, що в каталозі виробів фабрики можна знайти як продукцію, виготовлену в класичному стилі, так і предмети, відлиті в стилі хай-тек.

Ванна.Київ.юа
вул. Саксаганського 36/2, оф. 234, м. Київ, 02000, Україна
Понеділок: 08:00 - 20:00
Вівторок: 08:00 - 20:00
Середа: 08:00 - 20:00
Четвер: 08:00 - 20:00
П'ятниця: 08:00 - 20:00
Субота: 09:00 - 17:00
Неділя: 10:00 - 15:00
(044)221-71-79
(097)11-44-618
Ванна.Київ.юа
вул. Саксаганського 36/2, оф. 234, м. Київ, 02000, Україна
(044)221-71-79
(097)11-44-618
vannaja@ukr.net