Знайдено 417 товарів
Сортувати
+ Показати ще 24 товара

Axor є торговою маркою Hansgrohe AG і позиціонується як виробник високоякісної, інноваційної і ексклюзивної сантехніки для ванної кімнати. З найширшим асортиментом унікальних колекцій, створених в результаті спільної роботи з всесвітньовідомими архітекторами і дизайнерами, такими як Філіп Старк, Антоніо Чіттеріо (Мілан / Гамбург), Жан-Марі Массо і Фенікс Дизайн (Штутгарт / Токіо) компанія Axor представляє необмежену свободу, таким чином втілюючи в життя індивідуальні та яскраві дизайнерські рішення для інтер'єрів ванних кімнат. Рішення від Axor можна побачити в Баште Дубай, в Yoo Апартаментах (Манхеттен), в готелях Мілана і на Балі, а також в каютах круїзного лайнера «Королева Мері II», в готелі Гранд Хайятт (Шанхай) і в спортивному комплексі Else Club

Коли говорять про ексклюзивне дизайні інтер'єру ванної кімнати, то завжди згадують про німецькому преміум бренд Axor, оскільки це поняття нерозривно з ним пов'язане. Будучи частиною компанії Hansgrohe, марка Axor зарекомендувала себе солідним і надійним партнером в середовищі професіоналів. Головний напрямок діяльності - це нові неординарні рішення в дизайні і виробництві всіх видів змішувачів. Товари, що випускаються під маркою Axor Hansgrohe, гідно впишуться в обраний Вами інтер'єр ванної кімнати.

AXOR ShowerSolutions - індивідуальні рішення для душа Гармонія естетики і функціональності Класична естетика і інноваційні технології продукції AXOR ShowerSolutions відкривають майже безмежні можливості для оформлення індивідуальних рішень для душа. Від модульного принципу AXOR ShowerCollection дизайнера Філіпа Старка до різноманіття стилів душів AXOR. Ексклюзивний комфорт під час прийняття душу пропонує AXOR ShowerSelect з технологією Select: завдяки їй легко вибирати і змінювати душі і типи струменя натисканням кнопки.

AXOR One Дизайнерський термостат від AXOR AXOR One - це модуль термостата для душа, який завдяки своїй простоті привносить в зону душа нове відчуття простору. Чудові пропорції і стрункий силует оцінять, перш за все, мінімалісти. На стіні модуль термостата справляє враження моноліту. Всі функції управляються центральним елементом. А завдяки зручній у використанні технології Select в зону душа проникає комфорт: до трьох користувачів можуть з легкістю здійснювати інтуїтивне управління пальцем, рукою або навіть ліктем. Продукція AXOR One придумана британськими дизайнерами Едвардом Барбером і Джеєм Осгербі. Вони сповідують філософію інтерактивного дизайну: оформлення залежить від того, яким чином користувач взаємодіє з продуктом. Нова душова програма пропонує професіоналам в повній мірі вичерпати її можливості при плануванні і оформленні індивідуальних рішень для душа.

Колекції сантехніки AXOR - Axor Bouroullec, Axor Carlton, Axor Citterio, Axor Citterio E, Axor Citterio M, Axor Massaud, AXOR Montreux, AXOR ShowerCollection. AXOR Starck, Axor Starck Organic, Axor Starck V, Axor Starck X, Axor Steel, Axor Universal. Axor Uno, Axor Urquiola

Axor ShowerSelect Високоякісні термостати Axor ShowerSelect привносять елегантність і високий комфорт в зону ванни та душу. Інтуїтивна технологія Select радує клієнтів по всьому світу. Користувачі здійснюють управління натисканням елегантних чорних кнопок Select з чіткими білими символами. Дизайн Softcube добре підходить до колекцій Axor Urquiola і Axor Citterio M, що відкриває додаткові можливості.

AXOR MyEdition Виділити себе. Слідувати прагненню до унікальності. Прокладати нові шляхи. Все це про колекцію AXOR MyEdition. Чіткий прямолінійний дизайн створює простір для самовираження. Для власної креативності. Різноманітність панелей. За бажанням виготовляються з таких матеріалів, як шкіра, дерево, мармур, дзеркальне скло. Індивідуалізація. Досконало. Дизайн: Phoenix Design Авангардна концепція і геніальне поєднання: корпус з металу, хромованого покриття або одна з 15 доступних поверхонь AXOR FinishPlus. Прикраса у вигляді зачаровує панелі: AXOR Signature розкриває якісно новий потенціал завдяки ексклюзивному асортименту матеріалів. Скло, метал, дерево, мармур, шкіра. Ще більш приваблива сила. Пробудження нових відчуттів. Завдяки використанню особливих природних матеріалів. Нова концепція змішувачів. Дебют в колекції AXOR MyEdition. Індивідуалізація в новому вимірі. Досконало. Пуристические форми. Послідовність в конструкції.

AXOR Edge Архітектоніка. Досконало. Симбіоз геометричних форм і неперевершеної чіткості. Джерело натхнення - форма куба, який на початку 20 століття придбав статус об'єкта мистецтва завдяки авангардистам. Технічно бездоганне виконання в результаті прецизійної обробки алмазним інструментом поверхонь і граней, красиво заломлюючих світло. Архітектоніка. Досконало. Дизайн: Жан-Марі Массо Колекція AXOR Edge - це прикраса ванної кімнати. Шедеври для раковини, душа і ванни відповідають найвищим вимогам до дизайну і індивідуальності. Індивідуальність архітектонічну дизайну дарують ексклюзивні кольори покриттів AXOR FinishPlus, наприклад, кидається в очі «полірований чорний хром» або тепле «поліроване золото». Поряд з блискучими поверхнями, максимальну привабливість і ексклюзивність прикрасі надає часткова алмазна шліфовка деяких деталей змішувача. Особливе виконання для людей з екстравагантним стилем. Геометричні форми. НАДЧІТКЕ поверхні і межі.

Топ самих Популярних товарів в запитів по Аксор - axor edge, axor uno, axor citterio, axor офіційний сайт, hansgrohe axor pharo, axor montreux, axor mercedes, axor Україна

Душі AXOR Вінець творіння в зоні душа. Досконало. Їх авангардний дизайн робить продукти для душа AXOR вінцем творіння в зоні душа. Вони бездоганно вписуються в простір і вшановують цінний ресурс - воду. Кожна крапля чітко оформлена: іноді струмінь потужна, що бадьорить. Іноді м'яка, огортає і чуттєва. Інноваційні методи управління, такі як технологія Select, і нові технічні розробки в галузі водного дизайну перетворюють душ в місце вшанування води. Прикладом такого продукту є верхній душ AXOR ShowerHeaven 1200 с новим типом струменя PowderRain: найтонші силіконові форсунки надають воді елегантність, що складається з безлічі крапель. Точна механіка відкриває клапани для захоплюючої гри води. Велика сцена для нового прототипу в зоні душа.

Устаткування для душа (ручні і верхні душі, душові форсунки, душові панелі і душові системи) з дизайнерської лінії AXOR, від німецького виробника сантехніки Hansgrohe.

Ванна.Київ.юа
вул. Саксаганського 36/2, оф. 234, м. Київ, 02000, Україна
Понеділок: 08:00 - 20:00
Вівторок: 08:00 - 20:00
Середа: 08:00 - 20:00
Четвер: 08:00 - 20:00
П'ятниця: 08:00 - 20:00
Субота: 09:00 - 17:00
Неділя: 10:00 - 15:00
(044)221-71-79
(097)11-44-618
Ванна.Київ.юа
вул. Саксаганського 36/2, оф. 234, м. Київ, 02000, Україна
(044)221-71-79
(097)11-44-618
vannaja@ukr.net