Знайдено 3 товара
Сортувати

Axa Італія (Акса)

З 1968 р. фабрика, і що входить до складу групи компаній Colamedici, яка тримає курс на підвищення стандартів якості. Це підприємство використовує тільки новітнє устаткування останнього покоління, за допомогою якого і створюються вироби найвищої якості. Саме з цього вони є одним з лідерів в напрямку сантехнічних виробів для ванної кімнати. Цікавий дизайн і високу якість вивели компанію AXA на провідні ринки світу.

Продукція АХА

  • АХА біде;
  • АХА раковини;
  • АХА унітази;
  • АХА душові піддони і кабіни;

Сантехніка АХА - новий рівень досконалої продукції. Комфорт, якість, дизайн і стиль - кожен елемент створений з турботою про споживача і з повагою до італійськими традиціями. Аха представляє своїм покупцям досить широкий діапазон виробів для ванної кімнати в різних по цінового сегменту і дизайну виконаннях.

Серії Axa - Atmosfere, Ciotola, Clivia, Contea, Evolution, Glomp, H10, Moss, Normal, Nutty, One, Piatto, Prime, Thaj, White Jam, X-Tre, Zero 2

Естетика чорного кольору в сантехніці АХА Популярністю користується сантехніка АХА, виконана в чорному кольорі. Такі вироби зустрічаються в колекціях DUE, NUTTY і X-TRE в декількох дизайнерських стилях. Рельєфна фактура чорної глазурі зроблена «під камінь». Сам виріб - з білого фаянсу, а чорний колір - покриття. Крім оригінального виду, чорна глазур відрізняється високою міцністю: вона не тріскається, не дряпається, проста в догляді і має презентабельний вигляд.

Завдяки найвідомішим дизайнерам, сантехніка AXA поєднує в собі вишукані форми і простоту сприйняття. Санфаянс AXA проводиться виключно в Італії на новітньому високотехнологічному обладнанні останнього покоління. В асортименті AXA присутній і підвісна сантехніка, є прекрасним рішенням проблеми малогабаритних квартир.

Аха - це творчий підхід до щоденного життя людини. Крім величезного різноманіття форм, розроблених італійськими дизайнерами, продукція фірми Аха широко відома своєю універсальністю застосування. Так, наприклад, раковини Аха володіють неповторним виконанням, забезпечує їх застосування, як на стільниці, так і при кріпленні до стіни.

У всьому світі AXA - це символ якості і італійського стилю.

Ванна.Кіїв.ua - багато років є офіційним інтернет-магазином Axa. У нас Ви гарантовано придбаєте справжній товар.