Знайдено 171 товар
Сортувати
+ Показати ще 24 товара

Італійська фабрика Atlas Concorde Italy (Атлас Конкорд)

Історично компанія Atlas Concorde з'явилася в 1969 році в невеликому місті Спеццано ді Фьорано з освіти Ceramica Concorde, фабрики по виробництву заготовок для виготовлення кераміки. Компанія Atlas Concorde сьогодні загальновизнана в світі, як високоякісний і високотехнологічний виробник кераміки для обробки приміщень. У 1976 році в містечку Фіналі Емілія був заснований ще маленький заводик Ceramica Atlas по виготовленню керамічної плитки з подвійним випалюванням. А вже в 1981 році відбулося злиття цих двох заводів в фірму Atlas Concorde, що виробляє сьогодні керамічну плитку для підлоги з одинарним випалюванням з використанням білої глини.

На даний момент в рік випускається 14 мільйонів кв. м плитки Атлас Конкорд. Примітно, що більше 10% річних доходів витрачається на технологічний розвиток фабрик. Особливе значення виробник приділяє не тільки модернізації виробництва, а й екологічному аспекту. У 2004 році колекції керамограніта Atlas Concorde отримали маркування Ecolabel, а через 5 років компанія стала членом Ради з екологічного будівництва США і Італії.

До численних достоїнств керамічної плитки і керамічного граніту від фабрики Atlas Concorde відносять:

  • довговічність;
  • багатий вибір колірної гами;
  • відмінна якість;
  • великий вибір плиток різного формату;
  • практично кожна колекція доповнюється декоративними елементами;
  • настінні бордюри,
  • кутові деталі і мозаїчні елементи;
  • зносостійкість;
  • приголомшливий зовнішній вигляд.

Топ самих Популярних товарів в запитів по Атлас Конкорд - atlas concorde стільниця, atlas concorde плитка, atlas concorde marvel edge, atlas concorde allure, atlas concorde marvel, atlas concorde mek, atlas concorde купити Київ, atlas concorde raw, atlas concorde Україна

На сьогодні це одна з провідних італійських фабрик з виготовлення унікальної керамічної обробки високої якості. Виробляє понад півсотні типів плитки, серед яких bicottura, monocottura, monoporosa, monocottura, gres porcellanato і ін. Має широко розвинену дилерську мережу, поставляючи продукцію більш ніж в 150 країн і держав.

Колекції плитки Atlas Concorde

Сучасний модельний ряд включає в себе близько 80 колекцій, виконаних в різних стилях. Це настінна плитка з білої глини, три колекції мозаїки і кілька серій керамограніта для приватних, комерційних і громадських інтер'єрів, а також для зовнішньої обробки.

колекції виробництва Італії: Raw, Blaze, Arkshade, Marvel Edge, Marvel Dream, Exence, Kone, Nid, Mek, Heartwood, Boost, Arbor, Klif, Nash, Marvel Stone, Marvel Gems, Room, Marvel PRO, Dolmen PRO, 3D Wall Design, Marvel, Aix, Brilliant, Dwell, Brave, Etic Pro, Axi, Atlas Plan, Marvel XL, Etic, Ewall, Mark, Arty, Brick Atelier, Magnifique, Evolve, Seastone, Sunrock.

Де купити плитку Atlas Concorde в Києві? Якщо вам потрібна міцна, стильна і недорога плитка для підлоги для будинку, то в нашому інтернет-магазині ви знайдете багатий асортимент різних моделей італійського керамограніту. Прикрашаючи підлогу або стіни таким матеріалом, ви створюєте розкішний і неповторний інтер'єр, наповнений атмосферою багатства і шику. Замовити італійську плитку ви можете, оформивши онлайн-заявку на сайті або ж зв'язавшись з нашими консультантами, які допоможуть підібрати підходящий керамограніт в залежності від площі і стилю приміщення. У нашому інтернет-магазині зібрані всі колекції італійської плитки Atlas Concorde, яка продається за вигідною вартості.