Знайдено 123 товара
Сортувати
+ Показати ще 24 товара

Asignatura Іспанія - це все, що вам потрібно.

Наша ініціатива - розширити обізнаність споживачів про правильний вибір та використання сучасного обладнання для ванних кімнат. Всі товари в пропозиції магазину розроблені та виготовлені з урахуванням безкомпромісної якості та надійної функціональності. Ми віримо, що завдяки нашій ініціативі та технологічним рішенням ми покращимо комфорт у вашій ванній. Іспанська марка Asignatura працює у галузі сантехніки з 2005 року. За роки збору досвіду та постійного розвитку компанія розробила величезну мережу дистрибуції високоякісної продукції. Штаб-квартира компанії Asignatura знаходиться у Іспанії, звідки постачаються торгові точки, оптові магазини та магазини сантехніки по всій країні.

Колекції сантехніки Asignatura - Vik, Exclusive, Advance, Stream, Intense, Unique, Turia, Delight, Angle, Tinto, Perissa, Industrial, Simple Bend, Twin Flat, Elegant

Продукція Асігнатура поставляється майже у всі країни Європейського Союзу. У Іспанії Asignatura є одним з провідних виробників ванних кімнат. Багата пропозиція продукції включає, серед іншого, стильні ванни та окремо стоячі надійні душові панелі та колони системи, функціональні приховані душові гарнітури, міцні та функціональні змішувачі, а також інші елементи сучасного обладнання для ванних кімнат, тропічні душі та душові кабіни, ванна кімната змішувачі та інші аксесуари для ванних кімнат, такі як сталеві мотузки для білизни, ручки та вішалки. Такий широкий асортимент високоякісної продукції означає, що її вже використовують сотні тисяч задоволених клієнтів у країні та за кордоном.

Топ самих Популярних товарів в запитів по Асігнатура - Asignatura официальный сайт, Asignatura отзывы, ASIGNATURA Сантехника отзывы, Asignatura spain, Asignatura зеркало, Asignatura бренд

Продукція Asignatura використовується в будинках по всій Европі, а також у готелях, квартирах та державних установах. Для того, щоб забезпечити клієнтів Асігнатура максимальним комфортом та безпекою використання, ми надаємо 5-річну гарантію. Asignatura також забезпечує гарантійне та післягарантійне обслуговування, яке охоплює всі товари. За ці роки іспанський бренд Asignatura перетворився на модниць, стиль та якість. Таким чином, гарантуючи абсолютну надійність виробів та вишукану обробку з урахуванням найдрібніших деталей.Все купуйту у інтернет магазині vannaja.kiev.ua . І все це тому, що для виробництва використовуються лише матеріали найвищої якості. Сучасні технології, що використовуються під час виробництва, та унікальний дизайн також відіграють ключову роль. Ось чому продукція польського бренду Asignatura настільки широко відома і цінується в галузі. Вибираючи в магазині Asignatura, ви вирішуєте насамперед ідеальну якість, гарантію та професійне обслуговування.

Наймодніший дизайн і сучасні технології Вироби Asignatura відрізняються оригінальним дизайном, який у поєднанні із застосуванням сучасних технологій створює надзвичайно функціональне і в той же час естетичне ціле. Варто відзначити душові панелі Unique, Intense, Delight, які оснащені тропічним душем, а також ручним душем. Змішувачі для ванної Asignatura виготовляються з твердих матеріалів, таких як сталь, кераміка та латунь. Їх поверхня захищена покриттям, Аксесуари для ванної Asignatura дуже естетичні та довговічні, а їх універсальна обробка (хром, скло, пластик) робить їх ідеально вписуваними в облаштування будь-якої ванної кімнати.