Знайдено 874 товара
Сортувати
+ Показати ще 24 товара

100% made in italy - Artceram (Артчерам) - Пропонуємо асортимент італійської сантехніки класу преміум. Це переважно, амбітні дизайнерські рішення з кераміки (унітази, раковини, біде, душові піддони, аксесуари).

Артчерам - це виключно італійська сантехніка, виготовлена і допрацьована вручну італійськими ремісниками, в кожен елемент сантехніки Артчерам вкладений ручна праця виробників, це фінішна доробка і шліфування керамічних виробів.

Колекції Artceram - A16, Azuley, Blend, Blues, Civitas, Cognac, Cow, Faster, File 2.0, Fuori, GAP, Ghost, Gio Evolution, Hermitage, Hi-Line, JAZZ, La Fontana, One Shot, Quadro, Scalino, Smarty , Step, Ten, The One

У колекцію італійської сантехніки ArtCeram увійшли унітази, раковини, біде, змішувачі та різноманітні аксесуари. На нашому офіційному сайті моделі представлені в різних стилях, широкому колірному асортименті, тому кожен покупець знайде обладнання, яке максимально гармонійно впишеться в інтер'єр ванної кімнати. Сантехніка призначена як для підвісного, так і для підлогового монтажу. Відмітна особливість колекції - можливість вибрати вироби з декором.

Топ самих Популярних товарів в запитів по ArtCeram - the one artceram, artceram представництво, hermitage artceram, artceram відгуки, artceram jazz, artceram унітаз, artceram раковина, artceram Київ

Фабрика ArtCeram в своїх колекціях сантехнічної кераміки і меблів для ванної делікатно з'єднує унікальні і вимогливі геометричні форми з м'якими рисами. При цьому колоритна гама кольорів в продуктах даної фабрики заряджає енергією, а також формує позитивне настрій. Унікальний і продуманий до дрібних подробиць дизайн - це реальне відкриття для всіх поціновувачів стилю модерн і хай-тек. Елегантні скляні раковини з колекції ArtCeram Symbio можуть прикрасити інтер'єр будь-якої ванної кімнати. Плюс до всього варто зауважити, що ці раковини неодмінно порадують Вас своєю високою міцністю

АртКерам входить в п'ятірку найбільших виробників сантехнічної кераміки і меблів для ванн. Вироби, вироблені даною фірмою, відрізняються високою якістю, практичністю, незвичайним дизайном, витонченістю і адекватною ціною.

ArtCeram пропонує покупцям ретельно продумані і зручні колекції санфаянса, унітази, біде, раковини і пісуари, які стосуються преміум класу. Арт керам - дизайнерська сантехніка. Рекомендуємо вибрати функціональні і стильні аксесуари, такі як полотенцедержателі для раковин, стільниці, консолі, сумісні з багатьма елементами.

Арткерам - нова високохудожня санітарна кераміка для розробки унікальних проектів реалізації приватних інтер'єрів. Все більше інтер'єрів реалізовано за допомогою ArtCeram. Це символ нових рішень і амбітних проектів, заснованих на нововведенні. Дизайнери ArtCeram - Sandro Meneghello і Marco Paolelli, здобули вищу освіту в дизайні в Politecnico di Milano. Організували власну студію дизайну в Мілані в 2006. Чи співпрацювали з декількома італійськими та іноземними компаніями включаючи Antonio Lupi, Fima Frattini, Hidra і Kreaty, за що отримали кілька міжнародних призів, включаючи три рази номінації Red Dot Design, чотири рази Young & Design і два рази Design Plus . Стильні та витончені раковини ArtCeram. Неординарні і витончені, розкішні і елегантні - це все вони - раковини ArtCeram. Стиль і якість на італійський манер.