Знайдено 1 товар
Сортувати

Компанія Argenta (Іспанія) спеціалізується головним чином на виробництві керамограніта і керамічної плитки. Особливістю продукції даного бренду є індивідуальний підхід до споживача. Справа в тому, що цей виробник плитки застосовує ручна праця, тому купуючи плитку Аргента, ви, по суті, маєте справу з продукцією Hand Made. Це дозволяє використовувати керамічну плитку Argenta Ceramica не тільки для обробки ванних кімнат, кухонь, а й житлових кімнат. Багато дизайнерів відзначають велику різноманітність колекцій плитки, що мають різне забарвлення і високу якість.

Argenta Ceramica представляє широкий спектр товарів з кераміки і керамограніта. Контемпоральний, Фешн, Традиційний, Рустикальний - всі види стилів і тенденцій, незмінно супроводжувані багатою гамою додаткових декоративних елементів, що в комплекті робить продукт унікальним на ринку кераміки.

Для виробництва кераміки використовується червона глина, технологія одинарного і подвійного випалу. У компанії постійно проводиться модернізація виробництва, існує жорсткий контроль над якістю продукції. Завдяки тому, що компанія Argenta працює тільки з офіційними дилерами, виробництво підробок даного бренду практично виключено. Крім цього, популярність фабрика Аргента отримала завдяки прийнятній ціні продукції дуже хорошої якості.

Щорічно випускається понад 15 млн. Квадратних метрів плитки і керамограніта. Відмінною особливістю компанії є те, що поряд з автоматизованим виробництвом плитки тут також працює відділення, яке виробляє елітну кераміку ручної роботи.