Знайдено 107 товарів
Сортувати
+ Показати ще 24 товара
Гонконг Відмінне поєднання ціни і якості - ось характеристики, властиві цьому виробникові.
Компанія Appollo має 15-річну історію і є найбільшим заводом, виробником гідромасажною продукції в Китаї. Компанія спеціалізується на випуску душових кабін, гідросауна, гидромассажних ванн, комп'ютерних душових боксів та інших супутніх виробів. Зараз на ринку представлено більше 80 найменувань продукції цієї компанії. Дизайн, якість і функціональність даної продукції схвалили покупці більш ніж в 80 країнах світу. Вся продукція, що випускається, схвалена Радою Європи від Європейського Союзу, і компанія пройшла сертифікацію в Міжнародній Організації по Стандартизації і отримала ступінь оцінки якості за стандартом ISO 9002.
Багато хто скаже Вам, що, купуючи Appollo, ви переплачуєте за бренд. Це не так! З продукцією Appollo ви будете довгі роки насолоджуватися покупкою. Ви купуєте якість! Саме тому продукція Аполло трохи дорожче, ніж інші подібні марки. Але якість продукції порівняних то хіба, що з відомими італійськими марками.
Сучасний стильний дизайн гидромассажних ванн, кабін і боксів компанії APPOLLO - це багатофункціональність і якість, стиль і зручність. Продукція APPOLLO давно зарекомендувала себе на українському ринку і нікого не залишать байдужим.
Душовими боксом, по суті, є захищене і певним чином обладнане місце, призначене для прийняття душу. Душовою бокс - це своєрідна комбінація гідромассажноі ванни і душової кабіни. Якщо говорити про матеріал, з якого виготовляють душові бокси, то варто розділити його на складові частини. Сама ванна виготовляється з високоякісного 100% полиметилметакрилата. Завдяки властивостям даного матеріалу досягається висока зносостійкість, хороша тепло-і звукоізоляція. Стінки, дверцята роблять з пластика або скла (такі душові бокси, як правило, дорожче). Бувають душові бокси з дерев'яними елементами - це вже сауни. Середній «строк життя» кабіни - 15-20 років, оскільки стільки живе пластик, з якого виготовлені практично всі її деталі. Душові бокси органічно поєднують в собі красу ванни і душа. Вони розширили можливості для комфортного миття і масажу. Зараз душові бокси оснащені всіляких банних необхідним обладнанням і виконують різні функції. Отже, багатофункціональні бокси різних фірм-виробників мають різну кількість різних функцій. Можна виділити дві основні функції: гідромасаж і турецька лазня. Вони можуть існувати окремо або доповнювати один одного. Гідромасаж здійснюється зі спеціальних отворів-форсунок, повертаючи які, можна міняти напрямок, силу і натиск струменя, розсіювати її. Як правило, всі гідромасажні панелі включають режим «душ Шарко», тобто вертикальний гідромасаж з одночасною дією всіх форсунок. Крім цього, практикується так званий лімфо-дренажний масаж, коли форсунки працюють з перемиканням, створюючи «бігучу хвилю». Серед інших функцій є ще кілька масажних: функція спинні-затілочного масажу, коли працюють тільки форсунки, масажуючій хребет і шию; функція контрастно душу; функція душу для ніг.
Якщо в кабіні є електронні механізми і сенсорне електронне управління, то можливий ще всілякішій набір функцій. Але є одна важлива умова - все всілякі гідромасажні функції можуть працювати тільки при напору води більше 2 атмосфер. Інакше - в них немає сенсу.