Знайдено 87 товарів
Сортувати
+ Показати ще 24 товара

APELL - Італія проведена виключно в Італії і на 100% є італійським продуктом made in Italy

Для вашої мийки все тільки найкраще. Тому ми закуповуємо нержавіючу сталь найвищої якості по всьому світу.

Apell - це високоякісні матеріали і дизайн, що запам'ятовується. Різноманітність способів установки і колірних рішень дозволяє підібрати модель, що ідеально підходить до інтер'єру кухні.

Не випадково 70% мийок по всьому світу зроблені з нержавіючої сталі. Вона виглядає дуже добре на будь-якій кухні. Більше того, цей коррозионностойкий матеріал не абсолютно позбавлений поверхневих пір, що обумовлює простоту його чистки та високий ступінь гігієнічності. Також на нержавіючої сталі, при контакті з киснем, утворюється пасивний захисний шар, який постійно оновлюється. Вона витримує вплив екстремальних температур і, нарешті, що не менш важливо, вона не схильна до іржавіння.

Топ самих Популярних товарів в запитів по Apell - appell мийки, кухонні мийки apell, Кухонна мийка Apell, Apel мийка

Мийка в усі часи була практично незамінним предметом на будь-якій кухні, який, до того ж, має ідеально вписуватися в її інтер'єр і не виділятися із загального стилю оформлення квартири. Тому підхід до її вибору повинен бути самий, що ні на є відповідальний. До всього іншого, важливу роль відіграє, звичайно ж, повністю відповідна якості помірна ціна, по якій Ви зможете придбати в нашому каталозі.

Моделі з композитних матеріалів відрізняються антибактеріальними властивостями і непористої структурою, що забезпечує гігієнічність і зручність обслуговування. Мийки з PVD-покриттям є стійкими до забруднень і механічних пошкоджень, що гарантує особливий комфорт експлуатації. Широкий модельний ряд Apell включає мийки з різною кількістю чаш і різними способами вбудовування. Для зручності мийку можна доповнити змішувачем, коландером, а також скляній або дерев'яній обробною дошкою.

Серії - Apell Amalthea, Apell Angolo, Apell Circum, Apell Ferrara, Apell Linear Plus, Apell Melodia, Apell Oceano, Apell Pura, Apell Sinphonia, Apell Torino, Apell Venezia, Apell Regola, Apell Cappe, Apell Pietra Plus

Компанія Apell пропонує увазі клієнтів більше 40 моделей мийок для кухні. Велика їх частина зроблена з нержавіючої сталі. Але при цьому навіть такий простий матеріал виглядає елегантно і строго, оскільки над створенням вироби працювали професійні фахівці, які знають, як надати навіть звичайної мийці стильний і акуратний вигляд. У ряді моделей доповненням до нержавіючої сталі виступає окислене матове скло. Що стосується колірних рішень, то покупець може вибрати мийку білого, бежевого кольору, сріблястого скла. Доступні мийки Apell, вироблені зі штучного каменю.

Особливості витяжок Apell Різноманіття дизайнерських лінійок. У нашому каталозі представлені колекції кращих витяжок, серед яких є і ультрасучасні, і класичні, і виконані в стилі ретро. Кожна модель по оформленню відповідає певній кухонної плити. Відмінна ергономіка роботи. Кращі виробники кухонних витяжок пропонують техніку, яка гармонійно вписується в гарнітур меблів для кухні і забезпечує комфорт приготування і вживання їжі, не доставляючи ніякого незручності. Ви самі можете вирішити, яку витяжку купити на кухню - настінну, вбудовану або острівну. Кожна з моделей відрізняється високою продуктивністю при компактних габаритах. Високі характеристики потужності. Кращі витяжки з нашого асортименту мають потужність всмоктування 880 і більше м³ / год. При цьому вони здатні працювати в 4 швидкісних режимах, які можна змінювати в залежності від Ваших поточних потреб.