Знайдено 8 товарів
Сортувати

Іспанська компанія Ape Ceramica - виробник різноманітної керамічної плитки, але вже заслужив велику довіру і любов споживачів по всьому світу. Основне виробництво компанії знаходиться в Кастельон-де-ла-Плана - регіоні, де вже не одну сотню років займаються гончарними роботами і випускають кращу в світі керамічну плитку.

Асортимент фабрики представлений керамогранитом, облицювальною плиткою, кахельною плиткою, а також для підлоги та стін. Все це випускається в різних розмірах і варіантах оформлення. Висококласні фахівці компанії постійно працюють над тим, щоб якість продукції була на найвищому рівні. Всі вироби фабрики піддаються строгому контролю якості. Сучасні технології, що застосовуються у виробництві, роблять продукцію APE CERAMICA міцної, надійної і довговічною. Різноманітність кольорів, декоративного оформлення, розмірів плитки від фабрики APE CERAMICA дозволяє втілити в інтер'єрі будь-які конструктивні та дизайнерські рішення. Завдяки продукції фабрики будь-яку кухню, ванну або будь-яке інше приміщення можна оформити стильно, оригінально і модно. Компанія динамічно розвивається і постійно працює над вдосконаленням своєї продукції з урахуванням не тільки новітніх технологій виробництва, але і модних тенденцій в дизайні інтер'єру.

Шестигранна плитка Soft від іспанської фабрики Ape Ceramica виготовлена на основі керамограніта. Може застосовуватися в місцях з високою прохідністю, використання можливе як для оздоблення стін, так і для підлоги укладання.