Знайдено 48 товарів
Сортувати
+ Показати ще 24 товара

Компанія Antonio Lupi (Італія) є світовим лідером у виготовленні меблів для ванних кімнат як в області авторського дизайну, так і в галузі використання матеріалів. Почавши свою діяльність з роботи зі склом, фабрика Antonio Lupi поступово зробила переворот в світі меблів для ванної кімнати, перетворивши її в щось більше ніж просто функціональне приміщення. Особливість стилю фабрики Antonio Lupi полягає в оригінальних дизайнерських рішеннях стандартних речей, в ідеальному поєднанні традиційного та новаторського. Фабрика Antonio Lupi постійно вдосконалює свою продукцію, використовуючи новітні технології в області виробництва меблів для ванних кімнат. Раковини можуть бути не тільки окремо стоять, але і вбудованими в стільницю, а також складати з нею єдине ціле.

Щорічно фабрика Antonio Lupi оновлює вже існуючі колекції, розширюючи асортимент запропонованої колірної гами і декорів, а також створює нові колекції. На сьогоднішній день фабрика Antonio Lupi виробляє меблі для ванних кімнат 56 відтінків, які застосовуються як для скляних стільниць, так і для фасадів, що дозволяє створювати різні варіанти композицій.

Італійська сантехніка та обладнання для ванної кімнати преміум класу. В асортимент сантехніки Антоніо Лупи входять такі напрямки, як: змішувачі, санітарна кераміка, аксесуари для ванної кімнати, ванни, подушне обладнання та меблі для ванної кімнати.

Сантехніка від Антоніо Лупи, це перш за все цікаве дизайнерське рішення, кожен елемент інтер'єру, будь то розкішна раковина або звичайний змішувач, є витвором мистецтва в області сантехніки. Варто також відзначити, що сантехніка Антоніо Лупи проведена виключно в Італії і на 100% є італійським продуктом made in Italy