Знайдено 4 товара
Сортувати

Іспанська фабрика з виробництва керамічної плитки, яка заявила про себе під брендом Almera Ceramica - це дочірнє підприємство відомої компанії Ape Ceramica. Свою першу продукцію вона презентувала на виставці Cevisama, яка традиційно проходить в Валенсії.

Представивши елітну оздоблювальну кераміку, що відрізняється своїми оригінальними декорами, Almera придбала впізнаваний творчий почерк. Один з періодів існування компанії пов'язаний зі спільною роботою з талановитим дизайнером Труссарді.

В рамках співпраці була розроблена неординарна концепція інтер'єру для комфортного будинку.

Відмінною особливістю цієї фірми від інших є новітні ідеї в дизайні - крім однотонних плиток різних кольорів і відтінків, з різними візерунками, Almera Ceramica також виготовляє плити з різними зображеннями під призначення приміщення, наприклад, плитку з зображенням фруктів для монтажу на кухні. Новітні технології виготовлення дозволяють зробити якісний друк на кераміці, яка згодом не стирається і не вигоряє.

Висока міцність і стійкість до пошкоджень, які в симбіозі гарантують тривалі терміни служби покриття.

Окремим плюсом плитки від цієї фірми є водостійкість і стійкість до високих температур, що робить облицювання хорошим рішенням для використання у ванній - від контакту з водою плитка не пошкодиться, а очиститься легко за допомогою сухої тканини.