KLUDI Balance Чорний змішувач для ванної - модне рішення інтер`єру

Зустрічайте KLUDI Balance Black - чорні Змішувачі з сучасним дизайном.

Перед обличчям нових тенденцій і моди на оригінальність все змінилося, і хромовані рішення замінюють оригінальні альтернативи в чорному кольорі. Чорні змішувачі для ванної кімнати додають класу і елегантності в інтер'єр, є досконалою кульмінацією декору, і на додаток до практичних функцій, вони виконують функцію прикраси.

Чорний кран - рецепт модного інтер'єру!

Поряд зі зростанням популярності стилю лофт, індастріал, модерн або еклектика ми все частіше зустрічаємо його в облаштуванні віталень, кухонь або їдалень. Однак сила, що намагнічує кольору і його оптичне зменшення простору означають, що темні кольори не домінують над ванними кімнатами на стінах або підлозі. Через побоювання бути перевантаженим кімнатами, в яких часто немає вікон, чорний колір зарезервований для декору керамічної плитки, текстилю та аксесуарів. Все частіше це виглядає як чорні змішувачі для ванної кімнати.

Чорні елементи інтер'єрі стали синонімом модного смаку! Навпаки, чорний бум тільки процвітає! Завдяки своєму універсальному характеру, він підходить практично до будь-якого стилю і не призначений (наприклад, чорні стіни або меблі) тільки для просторих ванних кімнат. Колір як акценти, такі як змішувач для ванної, буде ідеальним, тому що він не перевантажує кімнату і в той же час додає їй виразність! Ця пропозиція з категорії для сміливих, тих, хто любить порушувати закономірності і слідувати тенденціям. Не бійтеся, проте, що ударні батареї втратять свою позицію в списку кращих рішень для ванних кімнат - вони були на хвилі протягом кількох довгих сезонів, і немає ніяких ознак того, що це зміниться.

Змішувачі для ванної KLUDI Balance Black - є прикладом цікавих чорних змішувачів в ванну.

Це темна матова версія однієї з найпопулярніших колекцій виробника - KLUDI. Сучасний дизайн, натхненний простотою і органічністю форм. Такий симбіоз забезпечив форму, відповідну стилю м'якого пуризму, і, отже, трохи м'якше різноманітність пуризму - тенденція, яка характеризується грубістю і декоративним аскетизмом.

KLUDI Balance Чёрній - це поєднання тонких заокруглень і делікатних переходів з великими горизонтальними поверхнями. Характерними елементами колекції є, серед іншого ручки, що нагадують пташине крило, а також тонкі лінії тіла, увінчані плоскими носиками. Розширена серія включає асортимент, призначений для кожної із зон миття: чорні змішувачі для ванни, змішувачі для умивальників, що стоять і закріплених на стіні, змішувач для біде, чорний змішувач для прихованого монтажу або окремо розташовані змішувачі для установки з окремими ваннами. Спільним знаменником усіх пропозицій є функціональність, пов'язана з використанням економічних аераторів потокових аераторів або використанням термостата в продуктах для душової зони, що дозволить вам встановити постійне бажане значення температури і, таким чином, забезпечити безпечну ванну.

Тим, кому сподобалася лінія KLUDI Balance чорний мат, ми також рекомендуємо хром KLUDI Balance і білий KLUDI Balance білого кольору

В який інтер'єр вписується чорні змішувача

Чорний змішувач для ванної кімнати - це ідея універсального пристрою, що означає, що його можна адаптувати до будь-якого типу інтер'єру - як класичного, так і індустріального, еклектичному і сучасному. Особливо гарний буде дисплей на тлі білої ванни і умивальника. Результуючий контраст приверне увагу з порога і додасть кімнаті свіжий, інтригуючий штрих. Цей інтер'єр можна доповнити простий, модульними меблями і металевими аксесуарами, що не затьмарюють незвичайний дизайн фурнітури. Щоб зігріти пейзаж, варто використовувати деревину у вигляді деревних плиток на підлозі і натуральних, зелених рослин горщиків.

Чорна ванна - символ елегантності! Чорний - це символ розкоші і елегантності. Це пов'язано з таємницею, витонченістю і престижем. Це відтінок, який не виходить з моди на подіумах, додає клас і настільки універсальний, що його можна поєднувати з багатьма іншими відтінками, отримуючи сприятливий результат. В інтер'єрах це схоже - чорний - це ознака доброго смаку, але також і прояв оригінальності, особливо якщо врахувати ванні кімнати, які протягом багатьох років просто білі.

Ми підходимо до чорного з певною обережністю. Ми часто боїмося використовувати його в просторі нашого власного будинку, тому що є стереотип, що оточує його переважну силу, можливість оптичного зменшення кімнати і безліч труднощів з облаштуванням, таких як вибір відтінку, яка не загубиться в таємничому чарівності вічного тони. Проте, тенденції у ванній кімнаті все більше орієнтуються на чорний колір, універсальність якого відповідає білому кольору і - всупереч зовнішнім виглядом - може з'являтися на невеликій площі без шкоди для естетики декору.

Оригінальні чорні змішувачі для ванної

При організації використання чорного в якості фону слід вжити всіх заходів обережності, але інтенсивний колір можна ввести абсолютно по-іншому, не відмовляючись від оригінального дизайну! Чорний змішувач для ванної кімнати - елегантне доповнення до будь-якого інтер'єру - від класичного до індустріального або гламурного. Тон на санітарних деталях буде відмінно контрастувати з білим кольором керамічної, акрилової або сталевої ванни, і, на відміну від оздоблювальних матеріалів, він взагалі не вплине на візуальні якості кімнати, що не приведе до оптичного погіршення і не розтрощить щільні і недостатньо великі конструкції. У цьому сегменті, як і в разі умивальників, унітазів або ванн, фахівці покладаються на інновації, що підвищують практичність, тому нам не потрібно турбуватися про функціональність продукту.

Комментарии

Пока нет комментариев

Написать комментарий