Що таке сантехніка Geberit One

Що таке підвісний унітаз Geberit One 500.201.01.1?

Підвісний туалет Geberit One

Ми регулярно отримуємо запитання про те, який настінний туалет від Geberit One слід обирати. Клієнт має рацію, у цій серії від Geberit є безліч варіантів вашого туалету.

Які існують види?

Стандартний настінний підвісний унітаз звичайна версія Geberit One має номер товару 500.202.01.1 . 01 в кінці номера товару означає білий колір.

Це туалет де змиття занурюється у воду. Цей настінний унітаз має глибину 54 см, тому ваш туалет повинен мати пристойні розміри, інакше ви будете сидіти, притиснувшись ногами до стіни або дверей.

Що стосується сидіння для унітазу, ви можете вибрати з 2 сидінь для унітазу, різниця полягає в дизайні. Сидіння унітазу, має міцну конструкцію з м’яким закриттям та функцією швидкого знімання, з хромованою вставкою, артикул цього унітазу - 500.202.01.1

М'яке закривання означає, що сидіння повільно опускається, замість того, щоб стукати вниз. Швидке знімання означає, що ви можете зняти сидіння, щоб ви могли ретельно очистити кераміку.

Є також сидіння збілою вставкою Geberit One 500.201.01.1, єдине різниця полягає в дизайні та кольорі вставочок. Це сидіння також має функцію м'якого закриття та функції швидкого зняття. Номер цього сидіння та унітазу - 500.201.01.1.

Настінний туалет Geberit One також вже йде з захисним покриттям KeraTect. Це означає, що ви можете легше чистити кераміку, оскільки над нею є якийсь шар плівки, так що пори практично відсутні, а тому кераміка довше залишається красивою.

Це стосується всіх виробів Геберіт Ван

Компактний настінний унітаз Більшість туалетів в Україні не такі вже й великі, але якщо вам подобається настінний туалет Geberit One, Geberit також пропонує підвісне біде для унітазів, під номером 500.690.01.1. Настінне біде має глибину 54 см.

Компактние настінне біде Geberit One 500.690.01.1 також із захисним покриттям KeraTect, що полегшує очищення кераміки та підтримує кераміку красивою. Оскільки це лише біде та туалет, правда, це туалет Geberit, і це може виглядати досить приємно, так?  Це унітаз із глибоким змивом. Це означає, що не розбризкується вода!

Geberit One настінний унітаз з функцією TurboFlush - інновація від Geberit. Настінний туалет One обладнаний TurboFlush. Завдяки інноваційному дизайну без оправи, підвісні унітази TurboFlush можна мити особливо швидко та ретельно, що є гігієною вищого гатунку. У настінному туалеті із закритим ободом для змиву, змивного краю, як правило, важко дістати для чищення, і тому бактерії можуть легко накопичуватися в цій області. Без обідків навколишнє середовище дозволяє легко і швидко чистити та доглядати за настінним туалетом. Конструкція також пропонує ту перевагу, що є лише об’єм змиву 4 або 6 / 5 літра.

Також не забуває за що ми полюбили Geberit, це звичайно топовий рівень рам для підвісних унітазів та біде. Чудове поєднання інсталяційних рам для унітазі від Geberit з над сучасними унітазами Geberit One, буде найдовершенішим з пари унітаз + інсталяція, при вашому виборі.

Комментарии

Пока нет комментариев

Написать комментарий