Кран з термостатом змішувач, розглянемо його переваги плюси та мінуси в душі

Раніше крани - змішувачі для душу та ванної не були збалансованими по температурі.

Термостатичний змішувач для душу та ванни гарантує, що вода буде залишатися в потрібному діапазоні, навіть якщо хтось змиє воду в туалеті - унітазі або відкриє воду в іншій частині будинку. Хто не тремтів під душем, коли хтось відкрив кран з іншого боку будинку?Термостатичні кран чи душ система також забезпечують захист від опіків. Щоб один із найприємніших моментів дня не порушувався зниженням і тиску води. Додаткову інформацію про відмінності термостатичного змішувача для душу читайте в нашій статті.

Купуйте наші чудові термостатичні душові прилади та замовляйте сьогодні, в перевіреному часом, клієнтами та сервісом. Нас радять друзям;-) vannaja.kiev.ua

Термостатичні крани. Яке задоволення! І це не просто слова, а істина. Тому що це наступний рівень іноваціного розвитку, та еволюціїї у  виробництві душових систем та кранів для ванн.
Життя вже досить складне, встановлюйте рішення, які допоможуть вам насолоджуватися ним більше та краще.
Ми починаємо свій день з насиченого розкладу і закінчуємо його ще більшим наповненням. Ми цінуємо продукт або систему, яка дозволяє нам зробити його легшим, простішим і керованим. Оскільки ми іноді не звертаємо уваги на дрібні процедури, на час і енергію, які ми витрачаємо на наші найпростіші рухи, ми можемо не помічати неймовірні переваги певних інновацій. Одна з них пов’язана з нашою щоденною звичкою приймати душ.

Термостатичні змішувачі позбавляють нас однієї зі звичок, яка змусила нас витрачати більше води: знаходити ідеальну температуру перед тим, як потрапити у ванну чи душ; і це також завершує один із найнеприємніших домашніх сюрпризів, тому що.

Змішувачі для душу, обладнані термостатом, мають кілька інтелектуальних функцій, що робить використання безпечнішим і простішим. Змішувачі швидко реагують і компенсують зміни тиску і температури в потоці води, що забезпечує постійну і приємну температуру води. Вони також оснащені вбудованим автоматичним блоком гарячої води, який запобігає перегріванню води. Функція безпечного дотику зменшує нагрівання передньої частини змішувача та, отже, ризик опіків. Це можна поєднати з поворотним виливом для ванни, що підвищує безпеку та залишає більше місця в душі

Революційні термостати в нашій лінійці гарантують, що гаряча та холодна вода торкатиметься вашої шкіри саме в тих пропорціях, які ви бажаєте. Революційні технічні функціії, які забезпечують правильну температуру душу за лічені секунди та підтримує її на постійному рівні. Номер # 1 у іноваціях -  Hansgrohe (Німеччина). Хто-хто а вони диктують умови конкутернтам. Далі потрібно відзначити, таких якісних виробників термостатів ванни та душ систем як : Kludi, Grohe (Німеччина), Bossini, Devit, Emmevi, Paffoni (Італія) 

У покупців найщастіше виникають питання: змішувач для душа з регулятором температури, набір термостатичних змішувачів для душу, змішувач для ванної кімнати з регулятором температури, термостатичний душовий кран, кращий термостатичний душовий змішувач, термостатичний душовий кран grohe чи hansgrohe, Термостатичний змішувач відгуки, термостатичний змішувач для душу, термостатичний змішувальний клапан, змішувач з термостатом, термостатичний клапан, змішувач для ванни з термостатом, термостатичний змішувач як працює, термостатичний змішувач для бойлера, як працює змішувач з термостатом, що таке душова система з термостатом, що таке термостатичний

Термостатичні моделі складаються з двох регуляторів і розроблені для підтримки постійної температури. Один з них регулює потік води, а інший має селектор, який дозволяє вибрати бажану температуру. Крім того, термостатичні змішувачі включають систему безпеки, яка за замовчуванням запобігає перевищенню температури 38º, запобігаючи опікам і забезпечуючи більшу економію енергії. У середньому положенні, дозволяючи досягати більш високих температур лише натисканням кнопки безпеки та уникаючи опіків.

Термостати зустрічаються таких видів:

Чому обирають саме їх?
Якщо ви плануєте відремонтувати ванну кімнату чи душову кабіну, ви, мабуть, подумали про них. Вони є відмінним вибором з кількох причин: комфорт, економія, безпека та надійність. Не всі душові кабіни потребують термостатичного крана. Але вони обов’язкові в основних ванних кімнатах.

Термостатичні змішувачі, відкрийте їх переваги
Ви думаєте про вибір термостатичного змішувача? Термостатичні змішувачі забезпечують повний контроль над температурою та потоком води за допомогою незалежних ручок або селекторів. Комфортний, високофункціональний і безпечний сервіс, який можна повністю адаптувати до ваших потреб, а також допомагає вам відповідально споживати воду.

Після вибору температури, якщо ми зберігаємо її для інших сеансів, нам потрібно лише відкрити ручку потоку, і вода негайно почне витікати з потрібною температурою, не витрачаючи час на її постійне регулювання, як у випадку з одноразовою температурою. важільні змішувачі. Це також може призвести до значної економії води під час кожного сеансу.

Термостатичні змішувачі миттєво підтримують задану температуру змішаної води. Для цього вони мають всередині термопару, яка регулює холодну та гарячу воду на вході відповідно до температури в реальному часі кожного входу подачі. У цьому аспекті термостатичний кран є більш зручним, оскільки не вимагає від користувача повторного регулювання температури.

З точки зору безпеки, термостатичні змішувачі пропонують перевагу, оскільки вони випадково не перевищують 38º і уникають опіків, ідеально, якщо в будинку є діти або люди похилого віку.

Якщо з будь-яких причин припиняється подача холодної води, кран перекривають, щоб уникнути опіків. Крім того, наші термостатичні змішувачі для душа мають систему Safe Touch: гаряча вода надходить безпосередньо до термостатичного картриджа. Холодна вода оточує весь зовнішній периметр тіла. Завдяки цьому температура контактної поверхні підтримується на безпечних значеннях без ризику опіків при контакті.

Якщо ви хороші батьки ваших дітей, то повернувши важель термостата, ви отримуєте теплу воду у стійкому тиску води, Ви забудете про крутіння змішувача в різні боки та пробування води на температуру. Прийняття душу буде швидким та комфортним. У кого довге волося, теж оцінять переваги крана-термостата

Оскільки прийняття душу є одним із найприємніших моментів дня, Наш час – це гроші, а вода незамінно допомагає зранку проснутися та розпочати, новий день, так у вечері змити наш брут та втому з тіла. Все це - вагомі причини вибрати цей тип змішувачів та душових систем.

Комментарии

Пока нет комментариев

Написать комментарийВанна.Київ.юа
вул. Саксаганського 36/2, оф. 234, м. Київ, 02000, Україна
Понеділок: 08:00 - 20:00
Вівторок: 08:00 - 20:00
Середа: 08:00 - 20:00
Четвер: 08:00 - 20:00
П'ятниця: 08:00 - 20:00
Субота: 09:00 - 17:00
Неділя: 10:00 - 15:00
(044)221-71-79
(097)11-44-618
Ванна.Київ.юа
вул. Саксаганського 36/2, оф. 234, м. Київ, 02000, Україна
(044)221-71-79
(097)11-44-618
vannaja@ukr.net